Web Sitesi Tasarımı & İnternet Sitesi

Web sitelerimizin tasarımların da özgün olmasına dikkat etmekle birlikte güvenlik açığı oluşmaması en temel prensibimizdir.Ve bunu en doğru şekilde sağlamak adına kendi geliştirmiş olduğumuz yazılım dili olan "Tred Kodlama" dilini kullanmakta ve yine kendi oluşturduğumuz "Web Sitesi Kontrol Panelini" kullanmaktayız.

Device

Kullancıların sayfanızda ne kadar zaman geçirdiği ve ziyaretçilerinizin kısa sürede aradığna ulaşması bir web sitesi için en önemli iki özelliktir.Sizlere sunduğumuz tasarımlarda kullanılan görseller kadar bunların sunum ve kullanım kolaylığıda arama motorları tarafından ön sıralarda yer bulmanızı sağlar.Web sitelerimizin içeriklerini ve barındırması gereken bazı temel özellikleri bizler standart olarak size sunuyoruz.

Web sitesi mobil cihazlar ve farklı çözünürlükteki cihazlarla uyumlu, responsive olmalıdır. Web tasarımı firmanızın kurumsal kimlik yapınızı tamamlayıcı olmalıdır.Web sitesinin içeriği doğru,hızlı ulaşılabilir ve anlaşılır bir dil barındırmalıdır.En temel kullanıcı düzeyini bile aktif desteklemeli ve navigasyon ulaşımı kolay olmalıdır.Web sitesi arama motorlarında bulunabilir olmalı ve sizin istediğiniz anahtar kelimeleri barındırmalıdır.Web tasarımı görsel olarak tutarlı bir tasarım içermelidir.Web siteniz zamana yenilmeleli ve tasarımları güncel kalmalıdır.

İşleyişimiz

1

Görüşme ve İsteklerin Belirlenmesi

Sizlerin ihtiyaçları ve isteklerini öğreniyoruz.Web sitenizin neler içermesi gerektiğini, Firmanızın kuruluşu ve faaliyet kolları, Web tasarımında özel isteklerinizin neler olduğunun sizlerle tespit ediyoruz. Kontrol paneli istek ve ihtiyacınız olup olmadığının tespitini yapıyoruz.

2

Tasarım ve İçerik Hazırlanması

Sizlerin istekleri ve talepleri dogrultusunda tasarımları oluşturuyoruz. İçerikleri belirliyoruz, gerekli metinlerin yazılmasını tamamlıyoruz. Görsellerin editlenmesi sorası web siteniz yayına uygun hale getiriyoruz. Cep telefonu mobil cihazlar için kullanıma uygun çözünürlük tasarımlarını hazırlıyoruz.

3

Web Sitesi Yayına Alma

Taleplerinize uygun oluşturulan web sitenizi ön yanyına alarak sizlerin görsel olarak ulaşımını sağlıyoruz. Detaylı inceleme ve onayınızdan sonra İnternet sitenizi yayına alıyoruz. Google, Yandex vb. arama motorları kayıtlarınızı yapıyoruz. Kontrol paneliniz var ise sizlere kullanım eğitimi vererek gerekli değişiklikleri yapabilmenizi sağlıyoruz.