BASILI İŞLER

Son dönemde sosyal medyanın gücü her ne kadar artmış olsa da, kurumsallık ve olsun basılı işler hiçbir zaman önemini yitirmez. Ziyaretçilerinizde bıraktığınız bir katalog, broşür, kartvizit vb. basılı içeriklerinize dokunma ve hissetme duygusu ile de yaklaşarak en ince ayrıntısına kadar incelemek ister.

Device
KATALOG TASARIMI BROŞÜR TASARIMI

Kataloglar firmaların, kurumsal yapıların tanıtım yüzü, tanıtım rehberi olarak düşünülmektedir. Katalog tasarımlarının sizlere özgün, yaratıcı ve kurumsal renklerinizi taşımalıdır. Fuar, Kurumsal Etkinlikler, organizasyonlarda katılımcılar çeşitli desklerden bilgi broşürleri temin eder ve sonrasında ticari ilişkiler için bağ kurarlar.

KARTVİZİT TASARIMI

Kartvizit firmanın, vitrini gibi düşünülmelidir. Kurumsallığınızı ve imajınızı yansıtacak, bıraktığınız yerde akılda kalıcılığınızı pekiştirecek bir tasarım yapısında olmalıdır.

MENÜ TASARIMI

Menü, yalnızca müşterilerin baktıkları bir kağıt olarak düşünülmemelidir. Müşterilerin seçimlerinde etkili olduğu bilinmekle birlikte, işletmenin itibarını olumlu yönde desteklemektedir.Yelken Medya Creative ekibi olarak, yine ekibimiz tarafından çekilmiş kareler ile tasarımların etkisini artırabilirsiniz.