FOTOĞRAF ÇEKİMİ HİZMETİ

Fotoğraf çekimi, fotografik bir bakış açıcı ile duygusal bir zekanın birleşmesi ile oluşturulur. Fotoğraf çekimi dışarıdan bakıldığında oldukça zevkli ve kolay bir iş olarak görülmektedir. Aslında zor olduğu kadar keyifli bir sanat dalıdır. Evet, fotoğraf 7. Sanat dalıdır. Fotoğraf sadece anın dondurulması değildir ve en iyi makinaya sahip olmak en kaliteli fotoğraflar çekebileceğiniz anlamına gelmez.

Device

Fotoğraf sanatçısı çekim yapmadan önce çekeceği nesne, obje, kişi her ne ise onun ile bir fikir ve düşünce yapısı oluşturur. İstediği o an için, hazırlıklar yapar. Uygun ışık, mekân, ekipmanlar, çekim teknikleri, sanat boyutu, görüntünün düzenlenmesi, kompozisyonun yapılması fotoğraf çekimlerinin temelidir. Profesyonel fotoğraf çekimleri için iyi bir bilgi birikimine, tecrübeye, gözlem yeteneğine ve teknik bilgiye ihtiyaç vardır. Doğru fotoğraf her zaman gerekli mesajı içerir ve reklamını görsel olarak tamamlamaktan yana duygusal olarak da etki yaratmaktadır.

Günümüzde görselliğin en ön planda olduğu kabul edilmekle birlikte, her mecrada ilk olarak fotoğraf ile bir algı yaratılmaktadır. Kişiler artık sıkıcı düz metinler yerine görsel içeriklere daha fazla ilgi duymaktadır. Bu nedenle kurumsal firmalarda yaptıkları işi, ürünü, hizmeti, imajı, prestiji yansıtacak görselleri tercih ediyor. Çünkü tüketiciler bir ürün ve hizmet alımından önce yaptıkları araştırmalarda, bir kurum hakkında bilgi sahibi olmak isterken, basılı veya dijital ortamda mutlaka konu ile ilgili iyi fotoğrafları görmek istiyor

NELER YAPIYORUZ ?

  • Ürün Fotoğraf Çekimleri
  • Moda Fotoğraf Çekimleri
  • Mimari Fotoğraf Çekimleri
  • Kurumsal Fotoğraf Çekimleri
  • Konser, Etkinlik Fotoğraf Çekimleri
  • Lansman Fotoğraf Çekimleri vb. alanlarda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Daha iyi kareler için neler yapılması gerektiği her zaman danışanlarımıza sunuyoruz. Fotoğrafların işlenmesi, fotoğraf çekilmesi kadar bilgi birikimi gerektirir. Fotoğraf çekerken başladığınız kompozisyonu, yapacağımız düzenlemeler ile tamamlıyoruz, sizlere teslim ediyoruz. Çekilen fotoğrafları; Katalog, Broşür, Reklam Tasarımları, Web Tasarım, Afiş Tasarımı ve dilediğiniz bir çok mecrada basılı ve dijital olarak kullanılabilecek çözünürlüklerde yüksek kalitede teslim edilir.