KURUMSAL KİMLİK HİZMETİ

Şirketlerin, markaların ilk görüşte dışarıya sundukları imajlarının, dinamiklerinin görsel olarak yansıtılması Kurumsal kimlik tasarımı ile mümkündür. Yani bir markaya bakıldığında görülen ilk yüz denilebilir. Bir marka yaratmak isteyen her işletmenin, kişinin yada kurumun ilk adımı kurumsal kimlik tasarımıdır. Bir markanın ilk sahip olması gereken logosu ve bu logonun renkleri ile yansıttıklarıdır. Dolayısıyla şirket imajını arttırmak adına profesyonel olarak tasarlanmış logo ve renklere sahip olmak ilk intiba açısından kritik öneme sahiptir

Device

Markanızıın temelini oluşturan ve her yerde tek bir imaj vermenizi sağlayan kurumsal kimlik tasarımı içerdiği materyallerle satış ve pazarlama faaliyetlerinizde markanızı yansıtır. Logonuzu ve kurumsal kimlik çalışmanız şirketinizin yüzü demektir. Ne kadar etkili sunarsanız, karşı taraftaki etkiniz ve sizlere duyulan saygıda o denli karşılık bulacaktır.

Kurumsal Kimlik Neleri İçerir?

Kurumsal Kimlik çalışmalarında Yelken Medya olarak öncelikle hayalinizdekileri dinleyerek fikirlerinizi analiz ederek başlıyoruz. Firmanızı hakkında yeterli bilgi sahibi olarak, gerekli sektör araştırmalarını da yaparak size özgün en uygun tasarımlar ile sunum yapıyoruz.

İlk olarak fikirlerinizi yansıtacak bir logo (amblem) tasarımı ile başlanır. Bununla birlikte firmayı yansıtan renk seçimi yapılır

Sonrasında kurumsal yapılanmanız da kullanılmak üzere kartvizit, zarf, antetli kağıt, zarf, katalog ve broşür, bloknot, dijital materyaller, ofis içi levhalar, dijital reklamlar, araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımı ve firmada kullandığınız her türlü araç ve gereçler, vb. tüm çalışmalar kurumsal kimlik tasarımı içerisiğinde sunulan hizmetlerdir.

Yelken Medya olarak firmanızın yenilenen yüzünün sağlıklı bir biçimde uygulanması ve devamlılığının sağlanması oldukça önemlidir. Tutarlılık ve uygunluk kurumsal kimlik tasarımında en önemli hususlardır. En önemlisi ile firmanıza değer katmayı başarmasıdır.

Logo Tasarımında Renklerin Önemi

Kurumsal Kimlik tasarımı yapılırken ilk olarak logo tasarımı ile başladığımızı belirtmiştik, bu çalışmada göz önünde bulundurulması gereken ilk olgu renklerin toplumsal ve fikirsel olarak karşılıklarının iyi kurgulanmasıdır. Bir fikrin öncelikle hitap etmeyi düşündüğü kitleye göstereceği tutuma hakim olduğumuz için, sunduğumuz farklı yaklaşımlarla profesyonel olarak yanınızda yer alıyoruz.

Kurumsal kimliği ve yapılan hizmeti en iyi yansıtacak logo, logonuzu en iyi yansıtacak ise renk seçimlerinizdir. Her rengin bir ifade ve kişiler üzerinde farklı etkileri vardır. Yelken Medya olarak tasarımlarımızla sizlere en uygun olanı sunmaya devam ediyoruz.